Alıcı Dikkatli Olun: Instagram Takipçisi Satın Alma Gerçeği

Instagram içeriğinizin iyi olduğunu biliyor olabilirsiniz, ancak 10.000 kişi aynı fikirde gibi görünüyorsa ne kadar iyi görüneceğini hayal edin.İster bir sosyal medya ünlüsü olmaya çalışıyor olun, ister sadece Instagram’da marka bilinirliğini yaymaya çalışıyor olun, kitlenizi genişletmek için mümkün olan her yerde kısayollar kullanmak, Instagram takipçileri ‘satın almak’ da dahil olmak üzere cazip gelebilir.

Burada, gerçekte nasıl çalıştığına dair daha iyi bir fikir vermek için Instagram takipçi satın alma hakkında sahip olabileceğiniz tüm soruları ele aldık ve ele aldık. Artıları ve eksileri de araştırdık, böylece markanız için iyi bir hamle olup olmadığına kendiniz karar verebilirsiniz.

Şimdi Erişin: 22 Ücretsiz İşletme Instagram Şablonu

Instagram takipçi satın alabilir misiniz?

Evet, Instagram takipçi satın alabilirsiniz. 10 ABD Doları kadar düşük bir fiyata 1.000 takipçi satın almanıza izin veren birçok ucuz hizmet var. Ama sadece bir numara için para ödüyorsun. Bu takipçilerin çoğu ya botlar ya da etkin olmayan hesaplardır, bu da gönderilerinizle asla etkileşime girmeyecekleri anlamına gelir.

1.000 takipçi, küçük bir Starbucks latte fiyatı için iyi bir anlaşma gibi görünüyor. Ama tabi gerçekten bu kadar ucuz ve kolay olsaydı herkes yapardı. Yakalamak nedir? Instagram takipçi satın almak işletmeniz için yasal ve güvenli mi? Değerli bir yatırım mı?

Instagram takipçi satın almanın boşa harcanmış bir yatırım olduğunun kanıtlanmasının ana nedeni, takip ettiğiniz hesapların çoğu zaman gerçek olmamasıdır.

Instagram Takipçileri Nasıl Satın Alınır

Satın alınabilir takipçilerin büyük çoğunluğu ya botlar ya da aktif olmayan hesaplardır. İşte nasıl çalıştığı:

Sahte Takipçi Satıcıları

Instagram’da sahte takipçi satın almak, birkaç yıl öncesine göre artık çok daha zor. Neden? Instagram, hizmet şartlarını ihlal eden hesapları çökertiyor. Eskiden oldukça yüksek olan şey şimdi bir muamma. Bu günlerde Instagram takipçileri satın almak için, sizi gerçekten botları teslim edecek bir satıcıyla iletişim kurabilecek birini tanımanız gerekecek – yani takipçiler – yapacaklarını söylüyorlar (ayrıca birini seçmek isteyeceksiniz) kredi kartı bilgilerinize güveniyorsunuz).

Peki takipçileriniz için ödeme yaptığınızda ne olur? Satıcının meşru olduğunu varsayarsak (bu tür bir hizmet için olabildiğince meşru), takipçilerinizin devreye girmesi için birkaç dakika ile birkaç gün arasında herhangi bir yerde beklersiniz. Satıcılar, uyarı vermemek için takipçilerinizi zaman içinde yayınlar. Instagram’da şüpheli bir şey oluyor. Yepyeni otomatik takipçilerinize sahip olduğunuzda, fazla bir şey beklemeyin. Bu takipçiler, etkileşim ölçümleriniz için fazla bir şey yapmaz.

Instagram takipçi satın aldığınızda, yalnızca bir numara için ödeme yaparsınız. Katılım garanti edilmez, hatta olası değildir.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş