Hikaye Şablonları İşletmeler İçin Nasıl Çalışabilir?

Hikaye Şablonları İşletmeler İçin Nasıl Çalışabilir?

Şu anda, Instagram Hikaye Şablonları ağırlıklı olarak tüketiciden tüketiciye kadar kullanılıyor veya erişimlerini artırmak için etkileyiciler tarafından oluşturuldu.

Gördüğünüz gibi, şablonu kim yaptıysa, adını ve potansiyel olarak herhangi bir ticari markayı veya tanınabilir markayı içerir. Paylaşılmaya başladıklarında hesapları, mevcut ağlarının dışındaki kişiler tarafından keşfedilecektir. Bu harika bir pazarlama çünkü takipçileri onlar için dağıtımı yapıyor!

Dolayısıyla, işletmelerin ve markaların burada yer alması için gerçek bir fırsat olduğunu muhtemelen görebilirsiniz. Takipçilerinizin kullanabileceği ve paylaşabileceği harika bir şey vererek marka bilinirliğini ve etkileşimi artırıyorsunuz.

Kendi markalı Hikaye Şablonlarınızı yaparak, işletmeniz hedef kitlenizle benzer ilgi alanlarına sahip olması muhtemel binlerce yeni insan tarafından görülme fırsatına sahip olur! Ayrıca, şablonlarınız harika görünüyorsa, kullanıcılar daha fazlasını elde edip edemeyeceklerini görmek için profilinize gideceklerdir.

 

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş