İçerik Pazarlaması Dijital Pazarlamanın Geleceği mi?

İçerik Pazarlaması Dijital Pazarlamanın Geleceği mi?

En son #TrendingMeetup’ımızın bir parçası olarak, endüstrinin önde gelen düşünürlerini İçerik Pazarlamasındaki en son trendler hakkında bilgi edinmeye ve pazarlama karmasında geleceği hakkında bir tartışmaya katılmaya davet eden bir tartışma paneline ev sahipliği yaptık. Panelistlerimizin her biri, sosyal medya, SEO, bloglar, yayıncılık yerleşimleri ve etkileyici pazarlama dahil olmak üzere içerik pazarlamasının tüm alanlarını inceleyerek sektöre farklı bir bakış açısı sundu.

Panelistlerimiz şunları içeriyordu:

Nick Willis – BuzzFeed

Nick, BuzzFeed’deki tüm EMEA markalı dağıtımdan sorumludur ve bölgedeki medya satın alımlarını denetler. Bunun yanı sıra, yeni ürün geliştirme ve uluslararası ölçekte gelişen platform ortaklıklarıyla da ilgilenmektedir. Avrupa pazarında yeniliği teşvik etmeye odaklanan Nick, BuzzFeed işini EMEA genelinde ölçeklendirmede önemli bir rol oynuyor.

Craig Watt – Geometri@JWT

Craig, Geometry’de (ajans) Hesap Direktörüdür ve öncelikle Diageo’nun Guinness ve Hop House 13 dahil bira portföyü üzerinde çalışmaktadır. Onu sabahları yataktan kalkmaya motive eden şey, tüketici yolculuğu boyunca davranışları ve satın alma kararlarını etkileme fırsatlarını belirlemektir.

Sam Knowles – Beyin Dışı

Sam, dünyanın en büyük keşif platformu Outbrain’de Kıdemli Hesap Stratejistidir. Outbrain, izleyicilere kişiselleştirilmiş, alakalı çevrimiçi, mobil ve video içeriği sunarken, yayıncıların veriler aracılığıyla izleyicilerini anlamalarına yardımcı olur. Outbrain, her ay 190 milyardan fazla kişiselleştirilmiş içerik önerisi sunar ve dünya genelinde 561 milyondan fazla benzersiz ziyaretçiye ulaşır.

Mike Bandar – Hopper HQ (Başkan)

Mike, Instagram için planlama ve zamanlama aracı olan Hopper HQ’nun kurucu ortağıdır. Mike, bir reklam ajansı içinde ve başlangıç ​​stüdyosu Turn Partners’ın bir parçası olarak, önde gelen bir niş flört işletmesi ve bir etkileyici pazarlama ajansı gibi birden fazla dijital işletmenin kurucu ortağı ve bunları büyüterek dahil olmak üzere dijital pazarlamada 12 yıldan fazla deneyime sahiptir.

Panel ile harika bir tartışma gerçekleştirdik ve katılımcılarla bazı ilginç düşünce ve fikirlerin oda genelinde paylaşıldığı Soru-Cevap oturumu gerçekleştirdik. Etkinliği kaçıranlar veya katılamayanlar için aşağıdaki canlı akışın özetine göz atın.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş