Instagram etkileşim grupları

Instagram etkileşim grupları

Birçok kullanıcı için Instagram Etkileşim Grupları (veya Bölmeleri) gizemli bir şeydir. Ancak, etkileşim grupları Instagram’da beğeni almak için harika bir strateji olabilir!

Instagram etkileşim grubu nedir?

Özetle, Instagram etkileşim grubu, yayınlandıklarında birbirlerinin gönderilerini beğenmeyi ve yorum yapmayı kabul eden bir grup kullanıcıdır.

Esasen bir ‘beğenmek için beğeni’ politikası oluştururlar, ancak gerçek kullanıcılar ve diğer işletme sahipleri spam içerikli botlar yerine birbirlerinin pazarlama çabalarını desteklerler. Özellikle yeni başlıyorsanız, Instagram’da beğeni almak için harika bir araçtır.

Bir kullanıcı bir gönderi yüklediğinde, bunu büyük bir doğrudan mesaj yoluyla katılım grubuyla paylaşacak ve katılım grubundaki tüm katılımcılar gönderiyi hemen beğenecek ve yorum yapacaktır.

Gönderiniz tam anlamıyla dakikalar içinde 0-100 arası beğeni alabilir (etkileşim grubundaki kullanıcı sayısına bağlı olarak). Kullanıcıların, gönderildikten hemen sonra gönderiyle etkileşime girmesi, Instagram algoritmasına büyük bir başparmak verir ve içeriğinizin Instagram’da daha hızlı beğeni almasına yardımcı olur – bir sonraki bölümde bu konuda daha fazlası!

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu