Instagram Hikaye Şablonu Nasıl Oluşturulur?

Instagram Hikaye Şablonu Nasıl Oluşturulur?

Hikaye Şablonlarını Instagram pazarlamanızın bir parçası olarak kullanırken , bunları marka üzerinde tasarlayabilmeniz ve şirketinizin adını ortaya çıkarabilmeniz için kendi şablonunuzu oluşturmanız mantıklıdır.

Belli ki kenarlarda biraz pürüzlü, ancak en yeni yazı tipi yelpazesi nedeniyle Instagram Hikayelerinin kendisinde gerçekten çok şey yapabilirsiniz. (Benim gibi) kalem aracını kullanacak kadar sabit bir eliniz yoksa, boşlukları oluşturmak için farklı şişirilmiş noktalama işaretleri kullanın!

Metin için bayraktan pembeyi nasıl seçtiğim gibi, her şeyin eşleştiğinden emin olmak için renk seçici aracını da kullanabilirsiniz. İş görür ve zamanınız kısıtlıysa veya onlara zaman ve bütçe ayırmadan önce Öykü Şablonlarını test etmek istiyorsanız, muhtemelen bunları uygulama içinden yapmak en iyisidir.

Ancak , öne çıkan ve gerçekten yüksek kaliteli görünen Öykü Şablonları yapmak istiyorsanız, bunları Canva gibi bir üçüncü taraf aracı kullanarak yapın .

Instagram Stories için 1080px X 1920px boyutlarını belirledikten sonra , Canva özelleştirebileceğiniz ve mükemmel Story şablonunuz için yeniden kullanabileceğiniz birçok potansiyel tasarım getirecektir!

Buradan Instagram Hikaye Şablonları yapmak basittir ve yaratıcılığınızın dergiye layık görüntüler oluşturmak için akmasına izin verebilirsiniz!

Adobe Creative Crowd’unuz varsa, Photoshop ve Illustrator’da Öykü Şablonları yapmak da mümkündür.

💡 Unutmayın: Öykü Şablonları oluştururken konumları veya hesapları hashtag etmeyin veya etiketlemeyin. Bu normal Hikayelerde harika bir strateji olsa da, amaç ekran görüntüsü almak olduğunda etkileşimlerini kaybederler 💡

 

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

« Önceki konu