Engellenmemiş Instagram Hesabı Nasıl Takip Edilir

Engellenmemiş Instagram Hesabı Nasıl Takip Edilir

Eğer Instagram birisi bloke varsa, ayrıca var takip etmekten onları ve yeni mesajlar veya hikayeler Instagram akışında görünmez. Ayrıca engellenen bir hesabı, engellemesini kaldırana kadar takip edemezsiniz.

Engelini kaldırdıktan sonra kullanıcıyı tekrar takip etmek için:

  1. Instagram’da kullanıcının profilini bulun ve açın .

    Bu, iOS ve Android için Instagram uygulamalarında web’de olduğu gibi çalışır.

  2. Takip Et’i seçin .

Artık Var Olmayan Hesapların Engelini Kaldırabilir misiniz?

Uygulamaya veya web sitesine bağlı olarak, siz engelledikten sonra silinen veya kaldırılan Instagram profillerinin engellemesini kaldırmak mümkün olmayabilir . Adları, Engellenen Hesaplar listenizde, onlarla etkileşim kurmanın hiçbir yolu olmadan görünecektir .

Mümkünse Instagram uygulamasını farklı bir platformda deneyin. Android için Instagram’ın, Instagram web sitesinin ve iOS uygulamasının mevcut olmadığını veya erişilemez olduğunu bildirdiği kullanıcıların engellemesini kaldırabildiğini gördük.

Eğer Instagram Engellenen Hesaplar listesinde bayat hesapları önlemek için yapabileceğiniz bir şey Instagram şüpheli hesapları ve aktiviteyi bildiriyor ( Report  >  It en istenmeyen posta  ya  Raporu  >  Bu uygunsuz  yerine sahte hesapları olarak gördükleri yönünde kullanıcıları engelleme kullanıcının menüsünde).

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş