Başarılı Instagram Boomerang’ları Oluşturmanın İpuçları

Başarılı Instagram Boomerang’ları Oluşturmanın İpuçları

Artık Boomerang’ları nasıl oluşturacağınızı ve en son efektleri nasıl bulacağınızı bildiğinize göre, bir sonraki Boomerang videolarınız için en iyi uygulamalardan bahsedelim.

Sosyal ağdaki her yaratıcı özellikte olduğu gibi, kamera düğmesine dokunmak izleyicinin katılımını artırmak için her zaman yeterli değildir. 

Aslında, daha iyi Instagram Boomerang klipleri oluşturmak için hatırlamanız gereken 5 şey var.

#1. Boomerang videonuz mükemmel olmak zorunda değil

Her şeyden önce, Boomerang’larınızın mükemmel olması gerekmediğini hatırlamanız gerekir. Onları düzenlemek için bir hafta harcamışsınız gibi profesyonel görünmelerine gerek yok. Özgünlük mükemmeliyetçiliği yener. Markanızı ve ürünlerinizi yeni yaratıcı yollarla öne çıkarmak için Boomerang videolarınızı kullanın.

#2. Anlatınızı planlayın

Başarılı bir Boomerang videosu bir tür yapıya sahip olmalıdır. Öne çıkmak için sadece birkaç saniyeniz var, bu yüzden onlardan en iyi şekilde yararlanmak istiyorsunuz. Temayı ve her saniye nasıl kullanmak istediğinizi düşünün.

#3. çekici hale getirin

Planlamadan hemen sonra, yürütme zamanı. Instagram Boomerang videonuz, birinin dikkatini çekecek kadar ilgi çekici olmalıdır. Yaratıcı olmalı, aynı zamanda markanızın Instagram varlığına uygun bir amaca sahip olmalıdır.

#4. Eyleme odaklanın

Boomerang’ınızda ne göstermek istiyorsunuz? Odak bir kişi mi, bir hayvan mı, yoksa bir nesne mi? Her Boomerang videosunun bir konusu olmalı ve eylem, fotoğraf büstünün daha ilginç görünmesine yardımcı olacaktır. Sonuçta, gerçekleşen hareketi ve bunun hareketsiz bir görüntüden ne kadar farklı olduğunu vurgulamak istiyorsunuz.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş