Yeni Instagram Boomerang Efektlerini Kullanma

Yeni Instagram Boomerang Efektlerini Kullanma 

Bumeranglar, Instagram için eğlenceli içerik oluşturmanın harika bir yoludur. Yeni Boomerang özelliklerini ve efektlerini kullandığınızda daha da eğlenceli olabilirler.

Sadece birkaç ay önce Instagram , üç yeni efektin lansmanını duyurdu . Instagram filtrelerine çok benzeyen bu efektler, Boomerang’larınıza ekstra bir şey eklemenize yardımcı olabilir:

  • SlowMo : Bu filtre ile Boomerang’larınız yarı hıza düşürülür, bu da videonuzun her yön için iki saniye oynatıldığı anlamına gelir 
  • Echo : Bu efekt, Boomerang’ınızda çift görme efekti yaratır. Videonun hareketli kısımlarındaki hareket bulanıklığı sayesinde içeriğinizin öne çıkmasına ve daha sanatsal olmasına yardımcı olabilir.
  • Duo : Bu, klibinizi dijitalleştirilmiş bir görünüm vermek için hızla başa saran bir efekttir. Doğru temayı seçerseniz çok yaratıcı olabilir ve birçok Instagram kullanıcısı buna bayılır.

Ayrıca Instagram, nihai olarak paylaştığınız içerik üzerinde size daha fazla esneklik sağlayan bir kırpma özelliği sundu. Boomerang’ınızın uzunluğunu düzenlemek ve tam olarak başladığı ve bittiği noktaya karar vermek için kullanın.

Bu şekilde, atlamayı tercih ettiğiniz ve yapamayacağınız kısımlar için artık endişelenmenize gerek yok. Boomerang’ınızı mükemmel hale getirmek için harici bir video düzenleme uygulaması kullanmanıza bile gerek yok.

Tüm bu seçenekler, her efektin Boomerang’larınızı nasıl iyileştirebileceğini anlamak için yaratıcı becerilerinizi test etmenize olanak tanır. Hepsi her duruma uymuyor, bu yüzden sizin için en iyi olanı test etmek ve öğrenmekle ilgili.

Aşağıdaki adımları izleyerek yeni efektlere erişebilirsiniz:

  1. Instagram Hikayelerini Aç
  2. Bumerang moduna kaydırın
  3. Ekranınızın sağ üst köşesindeki Sonsuzluk simgesine dokunun
  4. Kullanmak istediğiniz efekti seçin ve Boomerang dönüşümünüzü gözlerinizin önünde izleyin.

Aynen böyle, kullanmak istediğinizi bulmak için tüm yeni Instagram Boomerang filtrelerini kullanmaya hazırsınız.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş