Canlı Yayına Geç

Canlı Yayına Geç

Tercih ettiğiniz video modu Instagram Live ise, 2021’de harika bir etkileşim yolundasınız demektir.

Veriler, insanların %82’sinin  bir sosyal medya gönderisini izlemektense canlı bir videoyu izlemeyi tercih ettiğini gösteriyor ve bu rakamın 2021’de değişmesi pek olası değil.

Aslında, Makaraların büyümesi ve Canlı Alışveriş gibi yeni özelliklerle birlikte videoya olan talep her zamankinden daha yüksek olacak.

Canlı yayına geçmenin güzelliği, topluluğunuzla kurduğu anlık bağlantıdır. Eğitimi paylaşmanın, öğretici göstermenin veya tek başına veya bir konuk uzmanla soru-cevap yanıtlamanın en hızlı ve en kolay yolu.

Kılavuzda Instagram’da Canlı yayına geçme hakkında daha fazla tavsiyemiz var: Kitlenizin Seveceği Instagram Canlı Videoları Oluşturma .

Şimdilik söyleyeceğim tek şey, kesinlikle 2021’de daha fazla Canlı yayına geçmeyi düşünün. 2021 için en sıcak Instagram ipuçlarımızdan biri  çünkü takipçilerinizin Hikaye akışlarının önüne geçmenize ve onlara Canlı yayında olduğunuzu hatırlatmanıza olanak tanır. bir push bildirimi ile.

Ardından, Canlı yayına geçtiğinizde, 1:1 ile etkileşim kurabileceğiniz, yanınızda tutsak bir kitleniz olur. Yenilmesi zor bir yakınlık ve bağlantı düzeyi ve takipçilerinizle bilgi, beğenme ve güven faktörünü hızlandırmanın harika bir yolu.

 2021 için bonus Instagram ipucu : Canlı yayına  geçmeden önce bazı slaytlar hazırlayın. Bu, sizi Canlı yayın yapan diğer herkesten ayıracak, izleyicilerin ilgisini çekmeye ve konuşma noktalarınızı daha etkili bir şekilde göstermeye yardımcı olacaktır.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş